Isı Nem Takip Cihazı

THLogger Isı Nem Takip Cihazı

Isı nem takip cihazı, bulunduğu ortamın ısı ve nem değerlerini belli aralıklarla ölçen ve ölçtüğü değerleri, hafızasına kayıt eden bir cihazdır. Yüksek kalitede ölçüm sağlayan cihaz, verdiği doğru sonuçlardan dolayı kullanışlı bir cihaz olarak, tercih edilmektedir. Buzdolabında kullanımı yaygın olarak bilinmektedir. Bu sayede kapak açık kalma süresi belirlenmektedir. Cihazın iki girişi bulunarak, bir girişi ile ısı ölçerken, diğer girişi de nem takibini gerçekleştirmektedir. Bu sayede ilaç depolarındaki ilaçların bozulmadan uzun süre kalabilmeleri sağlanmaktadır. Aşı dolapları da bir diğer önemli konulardan biri olarak, ısısı korunması gereken ürünlerdendir. Aşı dolaplarındaki aşıların içindeki kimyası korunarak, bozulması önlenmektedir. İnsan sağlığı açısından, ısı nem takip cihazları önemlidir. Hayatımızın her noktasında ısı ve nem kontrol cihazı bulunmaktadır. Kullanılacağı ortama göre değişiklik göstererek, insan hayatını kolaylaştırmaktadır.

Isı Nem Takip Cihaz Montajı Nasıl Gerçekleşir?

Isı nem takip cihazlarının iki kablo girişi bulunmaktadır. Bunlardan biri nemi ölçerken diğeri de ısıyı ölçmektedir. Isı ve nem ölçer cihazı günümüzde etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan cihazların içerisinde cırt cırtlı bantlar mevcuttur. Bu sayede duvara veya dolaba montajını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Isı nem takip cihazı kurulumu sırasında her alan veya cihaza göre farklılık göstermektedir. Eğer buzdolabına yerleştirilecekse, cihazın kablosu dolabın içerisine yerleştirilerek, kablonun kalan kısmı dışarıya çıkarılır. Eğer cihazın kablosu duvara monte edilecekse, klima karşısına denk gelmeyecek şekilde ayarlanarak, montajı gerçekleştirilir. Cihazda bulunan mavi tuşa basılarak, ısı ve nem takibini gerçekleştirebilirsiniz.

İstediğiniz Alarm Seçeneklerini Kullanarak, Isı Ve Nem Takibi Bilgisini Alabilirsiniz

Isı ve nem takip sistemleri cihazlarını, uygun fiyatlarda temin ederek, güvenliğinizi ve sağlığınızı koruyabilirsiniz. Hangi alanda kullanılırsa kullansın, ısı nem takip cihazından dijital olarak en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Alarm sistemleri özelliği sayesinde, belirlenen ısı ve nem aşımı gerçekleştiğinde bilgi almanızı sağlamaktadır. Bunu gerçekleştirirken dijital ortamı kullanarak, otomatik sms veya mail yolunu kullanmaktadır. İsterseniz sesli alarm sistemi kullanılarak da uyarı alabilirsiniz. Cihaz kurulumu hakkında yaşanacak sorunlar için teknik destek verilmektedir.

Thlogger Blog

Thlogger Facebook'da

Kafanıza takılan Thlogger ile ilgili ne varsa sorun cevaplayalım.