Dijital Isı Ve Nem Ölçer

THLogger Dijital Isı Ve Nem Ölçer

Dijital ısı ve nem ölçer sistemleri sayesinde, bulunduğunuz ortamın nem ve ısı ayarını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Dijital bir ürün olması, kullanım kolaylığı açısından tercih edilen bir ürün olmasını sağlamaktadır. Günümüzde gelişen teknolojik aletlerden birisi de ısı ve nem ölçerlerdir. Ekran görüntüsü eklenerek, derece ve ısı ayarlarını görebilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede bulunduğunuz ortam veya makinelere yerleştirilen bu pratik aletler sayesinde, kontrol merkezi sizin elinizde olmaktadır. Marketlerdeki reyonlarda, soğuk hava depolarında, aşı dolabında, seracılıkta, tavukçulukta ve buzdolaplarında kullanımı ve kontrolü çok yaygın bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kuluçka Makinesi İle Sağlıklı Yumurtalar Üretebilirsiniz

Günümüzde ısı ve nem takibinde en çok kullanılan cihazlardan biri ısı ve nem ölçer cihazlarıdır. Özellikle, tavukçulukta kullanılan kuluçka makinesi nem ve ısı sistemleri, profesyonel ve otomatik kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Satın aldığınız kuluçka makinesinin tüm elektrik bağlantılarını yaptıktan sonra, başka hiçbir işleme gerek kalmadan, kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Kuluçka makinesi kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Nem ve ısı değerlerine dikkat ederek, nemin 55 derece altına düşmemesine dikkat edilmelidir. Nemin düşmesi durumunda, cihazın su haznesine su ekleyerek, kapağının açılmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca elektrik kesintisinde, makinenin ısı ve nem ayarları otomatik olarak kendisini sıfırlayacağı için, hangi tarihte kuluçka süresinin başladığını, mutlaka kayıt altına almanız gerekmektedir.

Uzaktan Isı Takip Sistemini Kullanarak Her Yerden Kontrol Sağlayabilirsiniz

Isı takip sistemlerini kullanarak, günlük işlerinizi de aksatmadan, ısı ayarlarını takip edebilirsiniz. Bunun için geliştirilmiş, uzaktan ısı takip sistemi temin ederek, ısı takibini yapmak istediğiniz ortamın veya makinenin, ısı, nem ve alarm ayarlamaları yapılabilmektedir. Bu sayede, nerde olursanız olun, uzaktan kontrol sistemiyle, cep telefonunuzdan size verilen şifre ile ortama bağlanarak, ısı takibini yapabildiğiniz gibi, alarm sistemlerini ayarlayarak, mail, sms veya sesli alarm ayarlarını kullanabilirsiniz. Kolay kurulum ve hızlı raporlama özelliği ile geriye dönük ısı takiplerini de raporlayabilirsiniz. Esnek alarm sistemi ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kurulum yapıldıktan sonra, alarm seçeneğini istediğiniz şekilde değiştirebilme imkanı bulunmaktadır.

Thlogger Blog

Thlogger Facebook'da

Kafanıza takılan Thlogger ile ilgili ne varsa sorun cevaplayalım.