Eczane Isı Takip

THLogger Eczane Isı Takip

Eczane ısı takip sistemleri, wifi ile ısı takibi ve GPRS sistemleri ile ısı takip cihazları kullanılmaktadır. Wifi ile ısı takibinde, web üzerinden takip ve kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı şekilde raporlama sunmaktadır. Elektrik kesintisinin yaşandığı durumlarda, sms ile bildirim yaparken, bataryanın zayıflaması durumunda da uyarıda bulunmaktadır. Bilgisayardan bağımsız bir şekilde, cihaz istenilen yere takılarak, kolayca çalıştırılır. Kurulum için herhangi bir teknik uzmanlık istemez. Cihazın kablolarının montajı yapıldıktan 20 saniye sonra, cihazınızın tuşuna basarak çalıştırabilirsiniz. Cihaz kurulduğu andan itibaren, ısı takibini yapmaya başlayacak ve ekrana dereceyi gösterecektir. Günümüzde ısı takip sistemleri ekranlı olarak üretilmeye başladığından, ısı takibi kontrolünü sağlamak kolaylaşmıştır. Bir diğer eczane ısı takip ürünü de GPRS teknolojileri ile kullanılmaktadır. Kolay kurulum sayesinde, bilgisayar ve teknik bilgi ihtiyacı bulunmamaktadır. 7/24 teknik destek hattı seçeneğiyle, kurulum aşamasında destek olmaktadır.

Isı Takip Cihazlarını Kullanarak Maliyetinizi Düşürün

Hastaneler, ecza depoları, sağlık ocakları, ilaç depoları, gıda depoları ve aşı dolapları gibi kapalı ortamlarda bulunan ve ısıya karşı hassas unsurların korunmasında ve muhafaza edilmesine yarayan, ısı takip sistemleri, anlık uyarı ve alarmlarla kontrol sağlamaktadır. Aşı dolabı ısı takip sistemleri, soğuk zincire tabi ürünlerin korunmasında ve ısının muhafaza edilmesinde etkili cihazlardır. Isı değerlerinde oluşan, herhangi bir kritik oynama sonucu, sms veya mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Tarih, saat ve ortamdaki veriler, cihaz ile otomatik olarak sağlık bakanlığına gönderilmektedir. Alarm sistemlerini istediğiniz şekilde ayarlama imkanı sunmaktadır. En önemlisi de düşük maliyette çalışmaktadır.

Verimli Çalışma Alanı

Ortaya çıkan veriler dijital transfer sayesinde gerçekleştiğinden, maliyet açısından katkı sağlamaktadır. Karekod okuyucu ile de uyumlu çalışan cihaz, ısı takip çizelgesi ile düzenli olarak takibinizi izlemenizi sağlama imkanı sunmaktadır. Bu cihazlar elektrik kesintisi yaşandığında, otomatik olarak pil ile çalışmaya devam ederek, ortaya çıkan sorunu rapor halinde bilgisini verir. Cihazda kullanılan pillerin ömrü en az 1 yıldır. Bu yüzden düzenli olarak pillerinin kontrolünün yapılması gerekmektedir. Bu cihaza sahip olduğunuzda, kullandığınız ortamın daha verimli olduğunu görebilirsiniz.

Thlogger Blog

Thlogger Facebook'da

Kafanıza takılan Thlogger ile ilgili ne varsa sorun cevaplayalım.